• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/MAKE-UP-ART%C4%B0ST-NAC%C4%B0YE-K%C3%96KTA%C5%9E-135299239825572/
  • https://twitter.com/makeupnaciye?lang=tr

DÜĞÜN DEN ÖNCE DİKKATT!!!
Gelinler için Düğün öncesi Öneriler
:

 

Yıllar boyu hayalini kurduğunuz düğününüz için çok önemli öneriler..O özel gününüzde herşeyin daha güzel olması için..!!!!!

1.Düğün den 1 ay önce Cilt bakımı na başlanmalı ve düğünden en az 1 hafta önce cilt bakımı programı bitmiş olmalı çünkü makyaj ın yüzümüze oturması ve akmaması için cildin neme doyması gerek bunun için son 3 hafta kala günde 2,5 lt  su içmelisiniz..

 

2.Ama hiç hayatınızda cilt bakımı yaptırmadıysanız o günden hemen önce cilt bakımı yaptırmamalısınız çünkü cildin neye reaksiyon vereceği hiç belli olmaz..

 

3.Düğünde kimlerle çalışmak istediğinizi çok önceden belirleyip o kişilerle randevularınızı ayarlamalısınız yoksa çok istediğiniz bir kuaförle yada makyöz le çalışamama ihtimaliniz doğar.

 

4.Düğün öncesi Dış Çekim için  zamandan inanılmaz kazandıran bir teknik fotoğrafçınızı ayarlayıp dışarı çekimlerinizi düğünden 1 hafta  15 gün önce yada düğünden sonra çektirip o sıkışıklıkta hızlı hızlı hareket etmek yerine relaks bir şekilde fotoğraflarınızı çektirebilirsiniz..

 

5.Düğün günü uykunuzu tam almış olmalı hafif soft yiyecekler yemeli mide yi bozacak yiyeceklerden uzak durmalı..

 

6. Kuaför salonunda son aşamada yanınıza kahve ve çay ile yaklaşmalarına izin vermemelisiniz yoksa son dakika da her şey berbat olur..

 

7.Ve son mutlaka relaks olmalısınız..relaks olan bir gelinin işlerinin hepsi yolunda gider bunları unutmayalım..

 

8.Bu sene dikkatimi çeken bir konu gelinler kollarında , yanaklarında ve varsa omuzlarındaki tüyleri mutlaka aldırmalılar..Strablez gelinlik giyilince; saç ve makyaj da tamamlanınca tüyler sim siyah ben burdayım diyor..Onun için ağda olayına dikkat o gün saten gibi pürüzsüz olmalısınız...

9.Makyajını yapacağım gelin arkadaşlarım yüzlerine sir ağda yaptıracaklarsa nasıl yapılacağı hakkında benden mutlaka bilgi alsınlar yada benim salonumda bu işlemi yaptırsınlar..... Yarım alınan yüzlerde allık ta renk farkı ortaya çıkma ihtimalini önleme amaçlı....

 

10. Gelinlerimiz mutlaka rujlarının kalıcılığı için yanlarında iyi bir parlatıcı bulundurmalı kuruma oldukça onunla tazeleyebilmeleri açısından çok faydalı..

11.Makyajınızı benim yapmamı istiyorsanız öncelikle benimler irtibata geçiniz..Hangi kuaförlerle çalıştığım bilgisini alınız...

ŞİMDİ DEN BU SEZON DA EVLENECEK BÜTÜN ÇİFTLERE MUTLULUKLAR DİLİYORUM…


Yorumlar - Yorum Yaz
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret327528