• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/MAKE-UP-ART%C4%B0ST-NAC%C4%B0YE-K%C3%96KTA%C5%9E-135299239825572/
  • https://twitter.com/makeupnaciye?lang=tr

PRESTİJ BAKIM

PRESTİJ BAKIMI

SECRETS DE SOTHYS®

Tanıtım sunumu için tıklayınız.

Secrets De Sothys® yenilenmiş konsepti ile zamanı durduran koruyucu bir koza. Kaynağı ne olursa olsun stres, cilt hücrelerinin yaşam süresini kısaltıyor, erken yaşlanmaya, cildin kuru, cansız ve mat görünmesine sebep oluyor. Bu temel bilgi ile geliştirilen Secrets De Sothys® konsepti, bütünsel yüz, vücut Anti-Ageing ve De-Stresssing programıdır. Kuvvetli Anti-Stres bileşen olan Tex- OE® içeren etkili formüllü Secrets De Sothys® (Profesyonel Bakım), Digiesthetique ® (Sothys’e özel modelleme/masaj teknigi) metodu ile uygulanır. Cilt stresin etkilerinden arınır, hücre yenilenmesi desteklenir ve yaşlanma belirtileri gözle görülür şekilde azalır. Cildiniz yeniden doğar ve ışıltılı bir görünüme kavusur. Etkinliği Sothys’e özel bir metod olan Sensiometre ile bilimsel olarak da kanıtlanmıştır.

Secrets de Sothys® serisi ile zamanı kontrol etmenin sırları...

SECRETS DE SOTHYS®

YÜZ VE VÜCUT IÇIN STRES KARSITI PROGRAM

ENSTITÜ BAKIMI

SOIN EXCELLENCE SECRETS DE SOTHYS®
Görmek, dokunmak, nefes almak ya da duymak... Herşey mutlulugun bir kaynağıdır. Büyülü bir atmosfer, mum ışığı, rahatlatıcı bir müzik, güzel bir koku... Zamanı durduran koruyucu bir koza olan Secrets De Sothys® Soin Yüz ve Vücut Bakımı, bütün duyularınızı harika bir yolculuğa davet ediyor... Cildiniz yeniden doğuyor, hem vücuda hem ruha hitap ederek bütünsel bir güzellik kazandırıyor.

*** İlk bakımdan sonra 40 kişide yapılan testlerde; kırışıklık derinliğinde %14 azalma ve cilt nemlenmesinde %31 artış ölçülmüstür.

EV BAKIMI

GLOBAL ANTI-AGE DE-STRESSING SERUM

Genç görünmenin sırlarını içeren formülü ile cildin gençligine ve canlılığına yeniden kavuşması... Günden güne cilt renginiz açılır, cildiniz pürüzsüzleşir ve kadifemsi bir yumuşaklığa kavuşur. Gençlik enerjisiyle cildiniz parıldar. 

*** 45 - 65 yaş arası 19 kişide yapılan testlerde; kırışıklık derinliğinde 15 günde %21 - 30 günde %26 azalma, kahverengi noktalarda 15 günde %9 - 30 günde %16 azalma, sıkılaşmada 15 günde %19 - 30 günde %25 artış ölçülmüstür.

INTENSE LIP CREAM
Dudak kontürünü korumak ve dolgun, pürüzsüz bir görünüm kazandırmak için yoğun aktif içerikli krem.

GLOBAL ANTI-AGE DE-STRESSING CREAM
Benzersiz formülü ile yüz için özenle hazırlanmış bu gece - gündüz kremi, zamanın izlerine karşı hemen harekete geçerek savaşır. Kırışıklık önleyici, nemlendirici, sıkılaştırıcı ve olumsuz çevresel faktörlere karşı koruyucu etkili aktif maddeleri ile vazgeçilmezdir.

*** 45 - 65 yaş arası 19 kişide yapılan testlerde; 6 hafta boyunca sabah - akşam kullanıldığında modellerin %67sinde 0,4 mm yüz ovalinin toparlanması, %68’inde kırışıklık derinliğinde azalma ölçülmüstür.

EYE CONTOUR SERUM
Göz torbaları, morluklar ve kırışıklıklara karşı yaşlanma karşıtı etkili formül.

SMOOTHING BODY BALM
İçeriğindeki aktif maddeler ile dokuları toparlayan, cildi besleyen mükemmel bir vücut bakım kremi. Sıkı, pürüzsüz, canlı, neme doymuş bir vücut için.

HAND CREAM
Anti - Aging etkili yeni el kremi, ellerinize bakım yaparken, cildinizi besler ve yumuşatır.

EAU DE PARFUM
Sothys imzası ile ylan-ylang, mercankösk, narenciye, bergamot esansı, yasemin ve şeftali özleri ile zenginlestirilmiş bu parfüm, eşsiz kokusu ile sizi gün boyu sarmalar.
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret327528